Skip to main content
Zoeken

Docenten

Maak kennis met onze toegewijde docenten, de drijvende kracht achter elke opleiding. Ze inspireren en vormen elke dag onze studenten, met passie en expertise.

Regie (Audiovisuele Kunsten)

  • Brock Teun
  • Chang Lai Kin
  • Dehaen Nele
  • De Keersmaecker Tim
  • De Meutter Riet
  • Dumon Siebe
  • Geeraerts Patrick
  • Goriainova Ira
  • Haekens Luc
  • Heijnen Hilde
  • Hoens Dominiek

  • Lesage Dieter
  • Lijssens Tanguy
  • Matthys Jan
  • Moonen Hendrik
  • Nijs Nina
  • Somers Ilse
  • Van den Berghe Gust
  • Van Herzele Tom
  • Van Oostrum Sara
  • Van Putten Pieter
  • Vermeulen Ellen
  • Vranken Nele
  • Wuytack Fabio

Productie

  • Appelmans Corine
  • Beeckmans June
  • Dehaen Nele
  • Dumon Siebe
  • Embrechts Gert

  • Martens Tim
  • Nijs Nina
  • Platevoet Eva
  • Van de Velde Ellen Maud
  • Van Putten Pieter
  • Verboven Saskia

Editing

  • Berecoechea Nora
  • Buhrs Nona
  • Chang Lai Kin
  • Cuijpers Robert
  • Delaere Robbie
  • Deurinck Arnout

  • Faes Roel
  • Geeraerts Patrick
  • Godin Charles
  • Goriainova Ira
  • Nahjari Adil
  • Ravoet Philippe

Schrijven

  • D’Hiet Erik
  • De Weerdt Charles
  • Delfosse Pieter
  • Mathijs Ernest
  • Mellaerts Ruth
  • Nuyens Bart
  • Schoeters Gaea

  • Spit Lize
  • Theunissen Jeroen
  • Unigwe Chika
  • Van Grieken Annelies
  • Van Rompaey Gerda
  • Verelst Karin
  • Wallyn Willem
  • Wijs Carly

Cinematografie

  • Apers Johan
  • Bosmans Luc
  • Carlier Fien
  • De Rijck Jeroen
  • De Troyer Stijn
  • Dewilde Wouter

  • Heyvaert Robrecht
  • Koninckx Marc
  • Londers Veroni
  • Nuyens Christophe
  • Schokkaert Didier
  • Vancaillie Jan
  • Vromman Jan

Radio

  • De Maeyer Lieve
  • De Meyer Jeroen
  • Fonteyne Joost
  • Keunen Gert
  • Kruithof Anna
  • Nijsten Lotte
  • Renders Leen
  • Haekens Luc

  • Timmermans M.B.
  • Tweepenninckx Annemie
  • Van Dam Dieter
  • Van Dyck Edith
  • Vandesande Jeroen
  • Van Haverbeke Hadewijch
  • Verdegen Flor
  • Volckaert Didier
  • Delaere Robbie
  • Veulemans Martijn

Sound Design

  • Bosmans Luc
  • Carlier Fien
  • Coquette Michel
  • Lerchs Marina
  • Martens Bart

  • Mertens Hendrik
  • Monheim Christian
  • Van Der Eecken Pedro
  • Van Groeningen Seppe
  • Verschoren Jan
  • Vervecken Elias
  • Janssen Gert
  • Deca Jan

Animatiefilm

  • Bruneel Bartel
  • Coquette Michel
  • Daveloose Inge
  • De Beul Steven
  • Driesen Gert
  • Guisset Marie-Laure
  • Hillegeer Matthias
  • Janssens Rosanne

  • Lauwers Emilie
  • Neven Cederic
  • Roebben Anton
  • Standaert Frits
  • Tesseur Ben
  • Van de Moortel Frederik
  • Van Den Broeck Hilaire
  • Vandewynckel Laura
  • Willekens Tom

Professionele Bachelor - Audiovisuele Kunsten

  • Abeloos Niko
  • Bonneux Renaat
  • Bosmans Luc
  • Cole Harry
  • De Bremme Ans
  • De Cort Charlotte
  • De Moor Christel
  • Taveirne An
  • De Rijck Jeroen
  • Debackere Brecht
  • Dierickx Jan
  • Francq Maarten
  • Hessels Wouter
  • Mathieu Caroline

  • Platteeuw Frin
  • Reisdorff Marina
  • Segers Steven
  • Tuyaerts Johan
  • Vaerman Mia
  • Van Der Sande Ellen
  • Van Geel Gerd
  • Vantorre Tom
  • Veraghtert Toon
  • Verschoren Jan
  • Vilain Sven
  • Haekens Luc
  • Delaere Robbie
  • Veulemans Martijn

Professionele bachelor - Podiumtechnieken

  • Baarda Martin
  • Baeten Katrijn
  • Cortebeeck Enak
  • D’Hondt Dries
  • De Reese Stefan
  • De Waegeneer Geert
  • Dombrecht Karel
  • Engels Eric
  • Kerkhofs Richard
  • Langenberg Jan
  • Lefevre Kurt

  • Louwaard Saskia
  • Mariman Christiaan
  • Mullens Hans
  • Slabbinck Lieven
  • Smet Pieter
  • Van Goethem Chris
  • Vandermeulen Marc
  • Vanhaesbroeck Lucas
  • Van Langenhove Katrien
  • Vervaecke Catherine
  • Vermoezen Vicky

Dramatische Kunsten

  • Arnaert Kaat
  • Capelle Bart
  • De Beul Eurudike
  • De Buysser Pieter
  • De Cauter Lieven
  • De Koe Ilse
  • De Paepe Stefan
  • De Smedt Hendrik
  • De Graeve Koen
  • De Vlieghe Randi
  • Del Campo Gatell Vanessa
  • Di Marino Aurelie
  • Dupont Tom
  • Feguigui Madiha
  • Gielens Ruud

  • Goethijn Renée
  • Heijdenrijk Jorn
  • Huilmand Roxane
  • Lesage Dieter
  • Michels Carmien
  • Nijssen Rosalina
  • Raes Oklobdija Sandra
  • Ripani Edoardo
  • Teunissen Georgina
  • Tindemans Klaas
  • Van Der Sanden Tania
  • Van Langenhove Katrien
  • Vanhaesebrouck Karel
  • Verstockt Dirk
  • Wijs Carly
  • Audrey Apers
  • Rashif El Kaoui
  • Laurence Roothooft
  • Sarah Eisa
  • Esther Severi
  • Nona Buhrs

Graduaat Podium- en Eventtechnieken

  • Buys Tom
  • Cooremans Jelle
  • Custers Geert

  • De Raet Stefan
  • De Reese Stefan
  • Sieben Joke

Educatieve Master Drama

  • Geers Jan
  • Goethals Amber
  • Teunissen Georgina
  • Vandewalle Michaël

  • Vereecken Nele
  • Boey Arno
  • Rondas  Ruth
  • De Ridder Maggy
  • Vromman Jan

Educatieve Master Audiovisuele Kunsten

  • De Keersmaecker Tim
  • Devriendt Mirjam
  • Nossent Evita
  • Haerens Astrid

  • Rondas  Ruth
  • De Ridder Maggy
  • Vromman Jan
  • Vandewynckel Laura

Verkorte Educatieve bachelor in de Audiovisuele Kunsten

  • Boey Arno
  • De Keersmaecker Tim
  • Devriendt Mirjam
  • Nossent Evita
  • Haerens Astrid


  • Vromman Jan
  • Rondas Ruth
  • De Ridder Maggy
  • Geers Jan
  • Goethals Amber
  • Vandewalle Michaël
  • Vereecken Nele

Meer weten?

Neem contact met ons op of kom langs op onze infomomenten.