Skip to main content
Zoeken

Wie is wie

Maak kennis met de toegewijde medewerkers die de drijvende kracht vormen van onze school. Van begeleiding van studenten tot organisatie en ondersteuning van opleidingen.

Ondersteuning studenten Organisatie en ondersteuning opleidingen Onderzoek Productie & Technische ondersteuning Administratie Communicatie Beleid Raad School of Arts - RITCS

Ondersteuning studenten

Functie

Studentenbegeleider

Naam

Jan Bulckaen

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 55
E-mailadres
jan.bulckaen@ehb.be
Functie

Studentensecretariaat

Naam

Stefan Geldof

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 62
E-mailadres
stefan.geldof@ehb.be
Functie

Trajectbegeleiding

Naam

Katrien Fauville

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 61
E-mailadres
katrien.fauville@ehb.be

Organisatie en ondersteuning opleidingen

Functie

Opleidingshoofd Professionele Bachelor Audiovisuele Kunsten

Naam

Harry Cole

Telefoonnummer
E-mailadres
harry.cole@ehb.be
Functie

Opleidingshoofd Dramatische Kunsten en Podiumtechnieken

Naam

Hendrik De Smedt

Telefoonnummer
E-mailadres
hendrik.de.smedt@ehb.be
Functie

Opleidingshoofd Bachelor en Master Audiovisuele Kunsten

Naam

Patrick Geeraerts

Telefoonnummer
E-mailadres
patrick.geeraerts@ehb.be
Functie

Opleidingshoofd Podium- en Eventtechnieken

Naam

Geert Custers

Telefoonnummer
E-mailadres
geert.custers@ehb.be
Functie

Opleidingshoofd Educatieve Opleidingen

Naam

Ruth Rondas

Telefoonnummer
E-mailadres
ruth.rondas@ehb.be
Functie

Onderwijsontwikkeling

Naam

Ellen Gillard

Telefoonnummer
E-mailadres
ellen.gillard@ehb.be
Functie

Kwaliteitsborging

Naam

Joris Vierendeels

Telefoonnummer
E-mailadres
joris.vierendeels@ehb.be

Onderzoek

Functie

Onderzoekscoördinator

Naam

Klaas Tindemans

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 54
E-mailadres
klaas.tindemans@ehb.be
Functie

Kunstenplatform

Naam

Inge Pieters

Telefoonnummer
E-mailadres
inge.pieters@ehb.be
Functie

Coördinator MoBo

Naam

Julia Clever

Telefoonnummer
E-mailadres
Julia.clever@ehb.be
Functie

Programmator Cinema RITCS

Naam

Wouter Hessels

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 54
E-mailadres
wouter.hessels@ehb.be

Productie & Technische ondersteuning

Functie

Centrale planning

Naam

Joke Clerx

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 11
E-mailadres
joke.clerx@ehb.be
Functie

Audiovisuele uitleendienst Dansaert

Naam

Kevin Hallaert

Telefoonnummer
E-mailadres
kevin.hallaert@ehb.be
Functie

Audiovisuele uitleendienst Dansaert

Naam

Sander De Baedts

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 91
E-mailadres
sander.de.baedts@ehb.be
Functie

Productie Bachelorproeven & Masterproeven Drama

Naam

Richard Kerkhofs

Telefoonnummer
E-mailadres
richard.kerkhofs@ehb.be
Functie

Audiovisuele uitleendienst Bottelarij en materiaalbeheer

Naam

Niels Ieven

Telefoonnummer
E-mailadres
niels.ieven@ehb.be
Functie

Onderhoud audiovisuele apparatuur, labo

Naam

Manu Rombaut

Telefoonnummer
E-mailadres
manu.rombaut@ehb.be
Functie

Technische ondersteuning (audio)

Naam

Martijn Veulemans

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 89
E-mailadres
martijn.veulemans@ehb.be
Functie

Technische ondersteuning (systeemintegratie)

Naam

Bert Haentjens

Telefoonnummer
E-mailadres
bert.haentjens@ehb.be
Functie

Technische ondersteuning (multicamera)

Naam

Toon Veraghtert

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 99
E-mailadres
toon.veraghtert@ehb.be
Functie

Coördinator Technisch Team

Naam

Koen Lenssens

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 50
E-mailadres
koen.lenssens@ehb.be
Functie

IT-Coördinator

Naam

Pieter Goeminne

Telefoonnummer
E-mailadres
pieter.goeminne@ehb.be
Functie

coördinator Cinema RITCS

Naam

Flora Woudstra Hablé

Telefoonnummer
E-mailadres
flora.woudstra@student.ehb.be

Administratie

Functie

Boekhouding

Naam

Nadia Hassani

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 65
E-mailadres
nadia.hassani@ehb.be
Functie

Personeelssecretariaat

Naam

Marion Conings

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 51
E-mailadres
marion.conings@ehb.be
Functie

Onthaal Campus Dansaert

Naam

Marc Seymons

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 11
E-mailadres
marc.seymons@ehb.be
Functie

Onthaal Campus Bottelarij

Naam

Karlijn Clocheret

Telefoonnummer
+32 (0)2 411 42 87
E-mailadres
karlijn.clocheret@ehb.be
Functie

Administratieve ondersteuning

Naam

Bruno Tuyteleir

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 11
E-mailadres
bruno.tuyteleir@ehb.be

Communicatie

Functie

Communicatie

Naam

Emma Ducheyne

Telefoonnummer
E-mailadres
emma.ducheyne1@ehb.be

Beleid

Functie

Directeur RITCS School of Arts

Naam

Reinhilde Weyns

Telefoonnummer
+32 (0)2 507 14 59
E-mailadres
reinhilde.weyns@ehb.be
Functie

Departementaal Coördinator

Naam

Tomas Vogels

Telefoonnummer
+32 2 507 14 72
E-mailadres
tomas.vogels@ehb.be

Raad School of Arts - RITCS

  • Reinhilde Weyns
  • Hadewijch Vanhaverbeke
  • Hendrik De Smedt
  • Ruud Gielens
  • Patrick Geeraerts
  • Guy Gypens
  • Marijke Vandebuerie
  • Karen François
  • Katia Segers
  • Ronald Geerts
  • Free De Backer
  • NN
  • Sin Jonkers
  • Tomas Vogels