Vakgroepen

Het RITCS bestaat uit verschillende vakgroepen. Elke vakgroep beschikt over een vakhoofd en waar nodig een vakgroepassistent. Het vakhoofd waakt over de kwaliteit en de inhoud van de opleiding. De vakgroep-assistent is de steunpilaren van de vakgroep en zorgt ervoor dat alles organisatorisch in goeie banen loopt. Bij hen kan je terecht met specifieke vragen met betrekking tot jouw opleiding. 

Academische Ba/Ma - Audiovisuele Kunsten

Gert Driesen

Animatie 

Vakhoofd Frits Standaert
Assistent Gert Driesen
gert.driesen@ehb.be

Hadewijch vakgroepassistent

Radio

Vakhoofd: Lieve De Maeyer
Assistente: Hadewijch Vanhaverbeke
hadewijch.vanhaverbeke@ehb.be

Joke Clerx

Productie & Regie - Film

Vakhoofd film: Stijn Coninx
Assistente: Joke Clerx 
joke.clerx@ehb.be

Tom Van Herzele

Productie & Regie - Docu 

Vakhoofd Docu: Luckas Vander Taelen
Assistent: Tom Van Herzele
tom.van.herzele@ehb.be

Ivan D'hondt

Schrijven

Vakhoofd: Rik D'hiet
Assistent: Ivan D'hondt
ivan.dhondt@ehb.be

Kristin Daels

BGM

Vakhoofd: Johan Apers, Frank Struys, Charles Godin
Assistent: Kristin Daels
kristin.daels@ehb.be

Frank Struys

Sound Design

Vakhoofd: Frank Struys
frank.struys@ehb.be

Charles Godin

Montage

Vakhoofd: Charles Godin
charles.godin@ehb.be

Johan Apers

Cinematografie

Vakhoofd: Johan Apers
johan.apers@ehb.be

Professionele Bachelor - Audiovisuele Kunsten

Nele Dehaen

Professionele bachelor

Opleidingshoofd: Maarten Francq
Assistente: Nele Dehaen 
nele.dehaen@ehb.be

Academische Ba/Ma - Dramatische Kunsten

Ruben De Roo

Drama-Regie

Vakhoofd: Geert Opsomer
Assistent: Katrien Van Langenhove
katrien.van.langenhove@ehb.be
 

Ruben De Roo

Drama-Spel

Vakhoofd: Ward Rooze
Assistent: Ruben De Roo
ruben.de.roo@ehb.be

Professionele Bachelor - Dramatische Kunsten

Frits Maris

Podiumtechnieken

Vakhoofd: Harry Cole
Assistent: Frits.Maris
frits.maris@ehb.be

Centrale planning

Inge Dirix

Inge Dirix is de centrale planner. Zij stemt de verschillende planningen van de vakgroepen op elkaar af. Contact: inge.dirix@ehb.be