Opleidingsambassadeurs

Ambassadeurs RITCS

Om te weten wat er leeft op het RITCS houden de opleidingsambassadeurs de vinger aan de pols van onze studenten. Wil je als student iets aankaarten omtrent je opleiding dan kan je terecht bij je opleidingsambassadeur(s).

Soms lijkt de weg naar ‘de directie’ of ‘het opleidingshoofd’ wat lang en als één persoon spreken namens je richting is ook niet evident. De opleidingsambassadeur krijgen van ons een jaar lang het mandaat om samen met hun medestudenten één jaar lang na te denken over hun studierichting en met ons in dialoog te gaan. We nodigen hen uit om kritisch te zijn maar ook geëngageerd te zijn om zaken op poten te zetten binnen hun richting. De opleidingsambassadeurs zijn er om alle opleidingsspecifieke zaken te behandelen. Doorheen het jaar houden de opleidingsambassadeurs samen met de studenten van hun richting een reeks korte bijeenkomsten om opleidingsspecifieke informatie te bespreken. Heb je als student Animatie bijvoorbeeld bepaalde zaken die je wenst te bespreken met betrekking tot jouw richting, dan kan je bij je opleidingsambassadeur(s) terecht.

De studentenvertegenwoordigers zetelen dan weer in de Studentenraad van de EhB waar ze de belangen van het RITCS voor jou verdedigen.

Iets voor jou?
Neem dan contact op met frin.platteeuw@ehb.be.

Opleidingsambassadeurs

Audiovisuele Media Keanu Blomme

Audiovisuele Media

Keanu Blomme 
keanu.blomme@student.ehb.be

Audiovisuele Media  Sophie Grimmelprez sophie.grimmelprez@student.ehb.be

Audiovisuele Media 

Sophie Grimmelprez
sophie.grimmelprez@student.ehb.be

Pieter-Jan De Man opleidingsambassadeur

Montage

Pieter-Jan De Man
pieter-jan.de.man@student.ehb.be

Ambassadeur Montage Noor de Heer noor.de.heer@student.ehb.be

Montage

Noor de Heer
noor.de.heer@student.ehb.be

Sound Design  David Dubois david.dubois@student.ehb.be

Sound Design 

David Dubois
david.dubois@student.ehb.be

Productie Ellis De Maeyer ellis.de.maeyer@student.ehb.be

Productie

Ellis De Maeyer
ellis.de.maeyer@student.ehb.be

Productie Chatthai Chan chatthai.chan@student.ehb.be

Productie

Chatthai Chan
chatthai.chan@student.ehb.be

 

Cinematografie Iman Temmerman iman.temmerman@student.ehb.be

Cinematografie 

Iman Temmerman
iman.temmerman@student.ehb.be

Regie-Docu Simon Oeyen simon.oeyen@student.ehb.be

Regie-Docu

Simon Oeyen
simon.oeyen@student.ehb.be

Schrijven Hasse Steenssens E-mail: hasse.steenssens@student.ehb.be

Schrijven

Hasse Steenssens
E-mail: hasse.steenssens@student.ehb.be

Robbie Smedts

Podiumtechnieken

Robbie Smedts
E-mail: robbie.smedts@student.ehb.be

Opleidingsambassadeurs

Regie-Fictie

Stel jezelf kandidaat

Opleidingsambassadeurs

Animatiefilm

Stel jezelf kandidaat