Opleidingsambassadeurs

Ambassadeurs RITCS

Om te weten wat er leeft op het RITCS houden de opleidingsambassadeurs de vinger aan de pols van onze studenten. Wil je als student iets aankaarten omtrent je opleiding dan kan je terecht bij je opleidingsambassadeur(s).

Soms lijkt de weg naar ‘de directie’ of ‘het opleidingshoofd’ wat lang en als één persoon spreken namens je richting is ook niet evident. De opleidingsambassadeur krijgen van ons een jaar lang het mandaat om samen met hun medestudenten één jaar lang na te denken over hun studierichting en met ons in dialoog te gaan. We nodigen hen uit om kritisch te zijn maar ook geëngageerd te zijn om zaken op poten te zetten binnen hun richting. De opleidingsambassadeurs zijn er om alle opleidingsspecifieke zaken te behandelen. Doorheen het jaar houden de opleidingsambassadeurs samen met de studenten van hun richting een reeks korte bijeenkomsten om opleidingsspecifieke informatie te bespreken. Heb je als student Animatie bijvoorbeeld bepaalde zaken die je wenst te bespreken met betrekking tot jouw richting, dan kan je bij je opleidingsambassadeur(s) terecht.

De studentenvertegenwoordigers zetelen dan weer in de Studentenraad van de EhB waar ze de belangen van het RITCS voor jou verdedigen.

Iets voor jou?
Neem dan contact op met frin.platteeuw@ehb.be.

Opleidingsambassadeurs

Opleidingsambassadeur

Prof. Bachelor Audiovisuele Media 

Berre Vandenbussche
berre.vandenbussche@student.ehb.be

Ambass Keanu Blomme

Prof. Bachelor Audiovisuele Media 

Keanu Blomme
keanu.blomme@student.ehb.be

 

Opleidingsambassadeurs

Drama-Acteren

Dante Dubois
dante.dubois@student.ehb.be

 

Emma De Haan Ambassadeur

Drama-Acteren

Emma de Haan
emma.de.haan@student.ehb.be

Lars Himpe Ambassadeur

Drama-Acteren

Lars Himpe
lars.himpe@student.ehb.be

Opleidingsambassadeur Tom Van der Beken

Montage

Tom Van der Beken
tom.van.der.beken2@student.ehb.be

Arthur Nelissen

Montage

Arthur Nelissen
arthur.nelissen@student.ehb.be

Opleidingsambassadeur Robbie

Podiumtechnieken

Robbie Smedts
robbie.smedts@student.ehb.be

Lisa Maes ambass

Regie-Docu

Lisa Maes
lisa.maes@student.ehb.be

Opleidingsambassadeurs

Regie-Fictie

Jesse Kroon
jesse.kroon@student.ehb.be

 

David Dubois

Sound Design

David Dubois
david.dubois@student.ehb.be

Livia Slegers

Sound Design

Livia Slegers
livia.slegers@student.ehb.be

Opleidingsambassadeurs

Schrijven

Linde Goossens
linde.goossens@student.ehb.be

Opleidingsambassadeurs

Animatiefilm

Stel jezelf kandidaat

Opleidingsambassadeurs

Cinematografie

Stel jezelf kandidaat

Opleidingsambassadeur

Drama - Regie & Schrijven

Stel jezelf kandidaat