Diensten

Kernoverleg van het RITCS

Reinhilde Weyns

Reinhilde Weyns

Directeur RITCS School of Arts

+32 (0)2 507 14 59
reinhilde.weyns@ehb.be

Tomas Vogels RITCS coördinator

Tomas Vogels

Departementaal Coördinator 

 +32 2 507 14 72
tomas.vogels@ehb.be

Hendrik De Smedt Opleidingshoofd

Hendrik De Smedt

Opleidingshoofd drama en podiumtechnieken

hendrik.de.smedt@ehb.be

Harry Cole

Harry Cole

Opleidingshoofd Professionele Bachelor Audiovisuele Kunsten

harry.cole@ehb.be

Patrick GEERAERTS

Patrick Geeraerts

Opleidingshoofd Bachelor en Master Audiovisuele Kunsten

patrick.geeraerts@ehb.be

Yente Vaneerdewegh

Yente Vaneerdewegh

Verantwoordelijke onderwijscommunicatie

yente.vaneerdewegh@ehb.be
+32 (0)2 507 14 11

Frin Platteeuw

Frin Platteeuw

Artistieke & culturele communicatie

frin.platteeuw@ehb.be
+32 (0)2 507 14 11

Ellen Gillard

Ellen Gillard

Onderwijsontwikkeling

ellen.gillard@ehb.be

Katrien Fauville

Katrien Fauville

Verantwoordelijke studentenloket

 +32 (0)2 507 14 61
 katrien.fauville@ehb.be

Jan Bulckaen

Jan Bulckaen

Ombudsman & studentenbegeleider

 +32 (0)2 507 14 55
 jan.bulckaen@ehb.be

Ivan D'hondt kwaliteitszorg

Ivan D'hondt

Coördinator kwaliteitszorg

 +32 (0)2 507 14 73
Ivan.dhondt@ehb.be

Onderzoek Klaas Tindemans

Klaas Tindemans

Onderzoekscoördinator

+32 (0)2 507 14 54
klaas.tindemans@ehb.be

Koen Lenssens

Koen Lenssens

Verantwoordelijke techniek

+32 (0)2 507 14 54
koen.lenssens@ehb.be

Ruth Rondas

Opleidingshoofd Educatieve Opleidingen 

ruth.rondas@ehb.be

Studentensecretariaat, traject- en studentenbegeleiding van het RITCS

Jan Bulckaen

Jan Bulckaen

Ombudsman & studentenbegeleider

 +32 (0)2 507 14 55
 jan.bulckaen@ehb.be

Stefan Geldof

Stefan Geldof

Studentensecretariaat

 +32 (0)2 507 14 62
 stefan.geldof@ehb.be

Katrien Fauville

Katrien Fauville

Trajectbegeleiding

 +32 (0)2 507 14 61
 katrien.fauville@ehb.be

Administratief en technisch team

Wouter Hessels

Wouter Hessels

Programmator Cinema RITCS 

+32 (0)2 507 14 54
wouter.hessels@ehb.be

Liesa Van Liedekerke portret

Liesa Van Liedekerke 

Coördinator CINEMA RITCS

Liesa.van.liedekerke@ehb.be
cinema.ritcs@ehb.be

Nadia Hassani

Nadia Hassani

Boekhouding

+32 (0)2 507 14 65
 nadia.hassani@ehb.be

Marion COnings

Marion Conings

Personeelssecretariaat

+32 (0)2 507 14 51
 marion.conings@ehb.be

Mustafa Karakus

Mustafa Karakus

ICT

+32 (0)2 507 14 60
mustafa.karakus@ehb.be

Martijn Veulemans

Martijn Veulemans

Technische ondersteuning

+32 (0)2 507 14 89
martijn.veulemans@ehb.be

Toon Veraghtert Technische ondersteuning Multicam

Toon Veraghtert

Technische ondersteuning (multicamera)

 +32 (0)2 507 14 99
toon.veraghtert@ehb.be

Manu Rombaut Onderhoud

Manu Rombaut

Onderhoud audiovisuele apparatuur, labo

manu.rombaut@ehb.be

Uitleendienst van het RITCS

Kevin Hallaert

Kevin Hallaert

Audiovisuele uitleendienst - algemeen & Lid van de vakgroep geluid

+32 (0)2 507 14 63
 kevin.hallaert@ehb.be

Anneriek De Vries

Anneriek De Vries

Audiovisuele uitleendienst

+32 (0)2 507 14 91
anneriek.de.vries@ehb.be

Onthaal van de Campussen van het RITCS

RITCS Onthaal Campus Dansaert

Marc Seymons

Onthaal Campus Dansaert

+32 (0)2 507 14 11
 marc.seymons@ehb.be

RITCS onthaal campus bottelarij

Bruno Tuyteleir

Onthaal Campus Bottelarij

 +32 (0)2 411 42 87
 bruno.tuyteleir@ehb.be