Diensten

Bureau van het RITCS

Directeur Ann Olaerts

- Ann Olaerts
Directeur van de School of Arts RITCS

 +32 (0)2 507 14 11
 ann.olaerts@ehb.be

Ivan D'hondt kwaliteitszorg

- Ivan D'hondt
Coördinator kwaliteitszorg

  +32 (0)2 507 14 73
 Ivan.dhondt@ehb.be

Onderzoek Klaas Tindemans

- Klaas Tindemans
Onderzoekscoördinator; Lid van de vakgroepen drama - spel en theorie

  +32 (0)2 507 14 54
 klaas.tindemans@ehb.be

Hendrik De Smedt Opleidingshoofd

- Hendrik De Smedt
Opleidingshoofd drama en podiumtechnieken

hendrik.de.smedt@ehb.be

Stef Ampe Departementaal Coördinator

Stef Ampe
Departementaal Coördinator / Zakelijke leiding

 +32 2 507 14 72
 stef.ampe@ehb.be

Patrick Geeraerts Opleidingshoofd Audiovisuele Kunsten

Patrick Geeraerts
Opleidingshoofd Bachelor en Master Audiovisuele Kunsten;
Lid van de Raad van de School of Arts RITS 2013-2017

+32 (0)2 507 14 66
patrick.geeraerts@ehb.be

Studentensecretariaat, traject- en studentenbegeleiding van het RITCS

Jan Bulckaen

- Jan Bulckaen
Ombudsman & studentenbegeleider

 +32 (0)2 507 14 55
 jan.bulckaen@ehb.be

Stefan Geldof Studentensecreatariaat

- Stefan Geldof
Studentensecretariaat

 +32 (0)2 507 14 62
 stefan.geldof@ehb.be

Katrien Fauville Trajectbegeleiding

- Katrien Fauville
Trajectbegeleiding

 +32 (0)2 507 14 61
 katrien.fauville@ehb.be

Stafmedewerkers van het RITCS

Lai Kin Chang internationalisering

- Lai Kin Chang
Internationalisering, festivals en distributie; Lid van de vakgroep documentaire

+32 (0)2 507 14 68
laikin.chang@ehb.be

Wouter Hessels CINEMA RITCS

- Wouter Hessels
Coördinator Cinema RITCS 
Lid van de vakgroep theorie

+32 (0)2 507 14 54
wouter.hessels@ehb.be

Nadia Hassani Boekhouding

- Nadia Hassani
Boekhouding

+32 (0)2 507 14 65
 nadia.hassani@ehb.be

Marion Conings Personeelssecretariaat

- Marion Conings
Personeelssecretariaat

+32 (0)2 507 14 51
 marion.conings@ehb.be

Frin Platteeuw Communicatie

- Frin Platteeuw
Verantwoordelijke communicatie

frin.platteeuw@ehb.be
+32 (0)2 507 14 11

Mustafa Karakus ICT

- Mustafa Karakus
ICT

+32 (0)2 507 14 60
mustafa.karakus@ehb.be

Koen Lenssens Technische Ondersteuning

- Koen Lenssens
Technische ondersteuning

 +32 (0)2 507 14 50
 koen.lenssens@ehb.be

Martijn Veulemans Technische ondersteuning audio

- Martijn Veulemans
Technische ondersteuning

+32 (0)2 507 14 89
martijn.veulemans@ehb.be

Toon Veraghtert Technische ondersteuning Multicam

- Toon Veraghtert
Technische ondersteuning (multicamera)

 +32 (0)2 507 14 99
toon.veraghtert@ehb.be

Manu Rombaut Onderhoud

- Manu Rombaut
Onderhoud audiovisuele apparatuur, labo

 manu.rombaut@ehb.be

Uitleendienst van het RITCS

Kevin Hallaert Uitleendienst

- Kevin Hallaert
Audiovisuele uitleendienst - algemeen & Lid van de vakgroep geluid

+32 (0)2 507 14 63
 kevin.hallaert@ehb.be

Jeroen De Rijck Uitleendienst

- Jeroen De Rijck
Audiovisuele uitleendienst (beeld), Lid van de vakgroep beeld

+32 (0)2 507 14 91
Jeroen.De.Rijck@ehb.be

Onthaal van de Campussen van het RITCS

RITCS Onthaal Campus Dansaert

- Marc Seymons
Onthaal Campus Dansaert

+32 (0)2 507 14 11
 marc.seymons@ehb.be

RITCS onthaal campus bottelarij

- Bruno Tuyteleir
Onthaal Campus Bottelarij

 +32 (0)2 411 42 87
 bruno.tuyteleir@ehb.be