RE:MODE - Sustainable fashion meets nature
- AIRBOX
- expo
- workshop

De Lichting 2025 van de Professionele Bachelor Audiovisuele Kunsten komt er aan!
Drie jaar lang dompelden onze studenten zich onder in de wereld van beeld en geluid, met als resultaat een reeks creatieve en grensverleggende projecten. Van reportages en videoclips tot studio-shows, audiovisuele installaties en grootschalige evenementen.
Op het Portfolio Event bundelen ze hun sterkste werken en tonen ze met trots hun Bachelorproeven aan het grote publiek en de sector.
Dit Portfolio Event geeft een bijzonder goeie inkijk in het unieke DNA van de Professionele Bachelor: Audiovisual Creations en Production Management en de fascinatie van een kersverse generatie content creators.
We maken er een feest van!
Van zaterdag 7 tot en met vrijdag 27 juni ontdek je de eindwerken van onze laatstejaarsstudenten Drama en Audiovisuele Kunsten op onze beide campussen in Brussel. Elk afstudeerproject markeert het hoogtepunt van de reis die de studenten aan het RITCS hebben afgelegd. Op het programma onder meer een portfolio-event van de professionele bachelorstudenten, theatervoorstellingen van onze studenten Drama en Podiumtechnieken en een festivaldag vol luistersessies, schrijversgesprekken, performances en screenings van de documentaire-, fictie- en animatiefilms van de academische masterstudenten in de Audiovisuele Kunsten.